Poniedziałek 30.11.2015 r.:
• 08:00-08:45 – gimnastyka w wodzie (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
• 08:00-12:35 – nauka jazdy na łyżwach dla dzieci z klas 0-3 (Lodowisko "Retkinia" przy ul. ks. Popiełuszki 13B)
• 08:30-13:00 – zajęcia w ramach programu „Sprawny Przedszkolak” (łódzkie przedszkola lub Hala Sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
• 09:00-09:45 – gimnastyka w wodzie (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-11:30 – lekcja pokazowa dla nauczycieli z łódzkich szkół podstawowych i gimnazjów- aerobik
(Hala Sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
• 10:00-11:45 – nordic walking (Stawy Jana przy ul. Rzgowskiej 247, zbiórka przy restauracji „Dworek”)
• 10:30-12:00 – nordic walking (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2, zbiórka przed pływalnią)
• 11:00-12:00 – tai chi (Hala Sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
• 14:00-15:00 – nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przy Hali Sportowej przy ul. Małachowskiego 7)
• 14:30-16:00 – nordic walking (Park im. Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)
• 15:00-17:00 – nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przy Hali Sportowej przy ul. Małachowskiego 7)
• 16:45-17:45 – samoobrona dla pań (Hala sportowa, ul. ks. Skorupki 21)
• 17:00-18:00 – aerobik dla wszystkich (Hala Sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
• 17:00-20:00 – Akademia Młodych Orłów- zajęcia piłkarskie dla dzieci z roczników 2005-2010
zakwalifikowanych do udziału podczas Dni Talentu (Stawy Jana przy ul. Rzgowskiej 247)
• 18:15-20:00 – sambo (Centrum Sportu i Kultury Japońskiej w Hali Sportowej przy ul. ks. Skorupki 21)
Wtorek 01.12.2015 r.:
• 08:30-15:00 – zajęcia w ramach programu „Sprawny Przedszkolak”
(łódzkie przedszkola lub Hala Sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
• 08:55-12:35 – nauka jazdy na łyżwach dla dzieci z klas 0-3 (Lodowisko "Retkinia" przy ul. ks. Popiełuszki 13B)
• 09:00-12:00 – pokazy judo w ramach programu "Koniec z nudą, idziemy na judo!" (łódzkie przedszkola i szkoły podstawowe)
• 09:30-10:15 – gimnastyka w wodzie (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
• 10:30-11:15 – gimnastyka w wodzie (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
• 10:30-12:00 – Odkrywcy Łodzi - zajęcia sportowe połączone ze zwiedzaniem Hali Sportowej
dla grup szkolnych (Hala Sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
• 12:00-13:15 – nordic walking (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2, zbiórka przed pływalnią)
• 13:00-14:30 – Odkrywcy Łodzi- zajęcia sportowe połączone ze zwiedzaniem Hali Sportowej
dla grup szkolnych (Hala Sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
• 17:00-18:00 – aerobik dla wszystkich (Hala Sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
• 17:00-20:00 – Akademia Młodych Orłów- zajęcia piłkarskie dla dzieci z roczników 2005-2010
zakwalifikowanych do udziału podczas Dni Talentu (Stawy Jana przy ul. Rzgowskiej 247)
Środa 02.12.2015 r.:
• 08:00-12:35 – nauka jazdy na łyżwach dla dzieci z klas 0-3 (Lodowisko "Retkinia" przy ul. ks. Popiełuszki 13B)
• 10:00-11:30 – nordic walking (Park im. Piłsudskiego, zbiórka przy DPS przy ul. Krzemienieckiej)
• 10:00-11:30 – zajęcia z mini zapasów w ramach programu "Mali Siłacze na Maty"
(Hala Sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
• 12:30-13:30 – aerobik dla seniorów (Hala Sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
• 14:00-15:00 – nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przy Hali Sportowej przy ul. Małachowskiego 7)
• 14:15-16:00 – nordic walking (Park im. Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)
• 15:00-17:00 – nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przy Hali Sportowej przy ul. Małachowskiego 7)
• 16:30-18:00 – Akademia Golfa MOSiR (przy ul. Wersalskiej 47/75)
• 16:45-17:45 – samoobrona dla pań (Hala sportowa, ul. ks. Skorupki 21)
• 17:00-18:00 – zajęcia z języka japońskiego i kultury Japonii (Centrum Sportu i Kultury Japońskiej
w Hali Sportowej przy ul. ks. Skorupki 21)
• 17:00-20:00 – Akademia Młodych Orłów- zajęcia piłkarskie dla dzieci z roczników 2005-2010
zakwalifikowanych do udziału podczas Dni Talentu (Stawy Jana przy ul. Rzgowskiej 247)
• 18:00-20:00 – Grudniowe Warsztaty Origami (Centrum Sportu i Kultury Japońskiej
w Hali Sportowej przy ul. ks. Skorupki 21)
• 19:00-21:00 – aikido (Centrum Sportu i Kultury Japońskiej w Hali Sportowej przy ul. ks. Skorupki 21)
• 19:30-21:00 – trening koszykarski drużyny MOSiR (Hala Sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
Czwartek 03.12.2015 r.:
• 08:00-08:45 – gimnastyka w wodzie (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
• 08:30-15:00 – zajęcia w ramach programu „Sprawny Przedszkolak” (łódzkie przedszkola lub Hala Sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
• 09:00-09:45 – gimnastyka w wodzie (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
• 09:00-12:00 – pokazy judo w ramach programu "Koniec z nudą, idziemy na judo!"
(łódzkie przedszkola i szkoły podstawowe)
• 10:00-11:00 – tai chi (Hala Sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
• 10:00-11:45 – nordic walking (Stawy Jana przy ul. Rzgowskiej 247, zbiórka przy restauracji „Dworek”)
• 11:00-11:45 – zdrowy kręgosłup (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
• 14:30-15:30 – gimnastyka dla seniorów (Hala Sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
• 16:30-18:00 – Akademia Golfa MOSiR (przy ul. Wersalskiej 47/75)
• 16:30-18:00 – nordic walking (Park im. Piłsudskiego, zbiórka przy strzelnicy)
• 17:00-20:00 – Akademia Młodych Orłów- zajęcia piłkarskie dla dzieci z roczników 2005-2010
zakwalifikowanych do udziału podczas Dni Talentu (Stawy Jana przy ul. Rzgowskiej 247)
• 17:30-19:00 – ju jitsu (Centrum Sportu i Kultury Japońskiej w Hali Sportowej przy ul. ks. Skorupki 21)
• 18:00-19:00 – warsztaty języka japońskiego (Centrum Sportu i Kultury Japońskiej w Hali Sportowej
przy ul. ks. Skorupki 21)
• 19:30-21:00 – trening koszykarski drużyny MOSiR (Hala Sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
MOSiR Łódź - Rozjuszone Leniwce
Piątek 04.12.2015 r.:
• 08:30-15:00 – zajęcia w ramach programu „Sprawny Przedszkolak”
(łódzkie przedszkola lub Hala Sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
• 08:55-09:40 – nauka jazdy na łyżwach dla dzieci z klas 0-3 (Lodowisko "Retkinia" przy ul. ks. Popiełuszki 13B)
• 10:00-11:00 – gimnastyka 60+ w ramach Łódzkiej Akademii Zdrowia (Hala Sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
• 10:00-11:30 – nordic walking (Park im. Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
• 12:30-13:30 – gimnastyka ogólnorozwojowa (Hala Sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
• 15:00-17:00 – nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przy Hali Sportowej przy ul. Małachowskiego 7)
• 17:00-20:00 – Akademia Młodych Orłów- zajęcia piłkarskie dla dzieci z roczników 2005-2010
zakwalifikowanych do udziału podczas Dni Talentu (Stawy Jana przy ul. Rzgowskiej 247)
• 18:30-20:00 – aikido (Centrum Sportu i Kultury Japońskiej w Hali Sportowej przy ul. ks. Skorupki 21)
Sobota 05.12.2015 r.:
• 09:00 Parkrun Łódź (Park im. Poniatowskiego) - bieg na dystansie 5 kilometrów z pomiarem czasu
Niedziela 06.12.2015 r.:
• 08:00 – Łódź City Trail & Grand Prix Łodzi w Nordic Walking (Stadion przy ul. Małachowskiego 5)
City Trail Łódź. Rusza cykl biegów przełajowych**
Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.mosir.lodz.pl
lub pod numerem telefonu 42 27 21 421
Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?