e-Finanser

avatare-Finanser

Toruń
Serwis umożliwiający budowanie i zarządzanie własną siecią sprzedaży produktów finansowych, bankowych i ubezpieczeniowych. Pozwala również dobór odpowiednich systemów motywacyjnych oraz organizację konkursów sprzedażowych dla sprzedawców.

e-Finanser – nowoczesne rozwiązanie dla rynku finansowego

2014-08-29 18:31:11

Rynek produktów finansowych, bankowych i ubezpieczeniowych cechuje się wysokim stopniem nasycenia. Powoduje to ostrą konkurencję pomiędzy podmiotami działającymi w danej branży. Aby przyczynić się do wzrostu sprzedaży, najczęściej podejmowaną przez nich czynnością jest obniżenie marży, a więc własnego dochodu. Tymczasem rozwiązanie można znaleźć przy zastosowaniu korzystniejszej metody.
Celem zastosowania mechanizmu marketingu wielopoziomowego jest maksymalne uproszczenie relacji między producentem a odbiorcą końcowym. Aby jak najbardziej zminimalizować koszty, pomocnym staje się korzystanie z rozwiązań dostępnych za pośrednictwem przeglądarki internetowej, w dowolnym miejscu i czasie. Najnowsze rozwiązanie, stworzone przez firmę 4Management – e-Finanser – zdaje się być odpowiedzią na komunikowane przez pośredników potrzeby.
Korzystanie z serwisu jest niezwykle proste, ponieważ wymaga jedynie dostępu do Internetu i zarejestrowanego na portalu konta firmy. Nie trzeba więc spełniać szeregu wymagań technicznych oraz posiadać miejsca na dysku, co niezbędne jest przy wykorzystaniu rozwiązań w postaci programów komputerowych. Zarządzanie strukturą możliwe jest tak naprawdę w każdym miejscu i czasie.
Dzięki tej usłudze możliwe jest zbudowanie struktury sprzedaży na miarę posiadanych oczekiwań. e-Finanser gwarantuje stały monitoring istotnych, z punktu widzenia sprzedaży, parametrów, dzięki czemu łatwo reagować na zmieniające się wartości poszczególnych wskaźników. Ułatwia zarządzanie strukturą poprzez automatyczne tworzenie analiz i prognoz sprzedażowych. Umożliwia określenie rentowność wprowadzanych na rynek produktów. Pozwala również zadbać o motywację sprzedawców, rekomendując właściwe systemy motywacyjne i przeprowadzając konkursy sprzedażowe. e-Finanser to oszczędność czasu i pieniędzy.
Aby dowiedzieć się więcej na temat usługi, warto zajrzeć na stronę www.e-finanser.pl.
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Działanie 8.1.
„Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość”

Jesteś na profilu e-Finanser - stronie mieszkańca miasta Toruń. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj