Rekordowy Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann. Na starcie 6,5 tysiąca śmiałków ZDJĘCIA

Dariusz Piekarczyk
Rekordowy Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann. Na starcie 6,5 tysiąca śmiałków
Rekordowy Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann. Na starcie 6,5 tysiąca śmiałków Fot. Grzegorz Gałasiński
Rekordowa liczba, prawie 6,5 zawodników stanęła na starcie 21. Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run. W tym gronie byli biegacze z miejscowości województwa łódzkiego.

Bieg wygrał Kenijczyk Hillary Kiptum Maiyo (Benedek Team), który dystans 10 km pokonał w czasie 29.08. Drugi na mecie zameldował się jego rodak Kennedy Kipkemoi Rono - 29.29, a trzeci był Polak Mateusz Kaczor (RLTL Optima Radom) - 29.32.