OGŁOSZENIE

Materiał informacyjny - Gmina Wartkowice
o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części obrębu Gostków, gmina Wartkowice wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Na podstawie art. 17 pkt 9 i 11 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospo-darowaniu przestrzennym (Dz. U. z 2023 r., poz. 977 ze zm.), art. 39 ust. 1 i art. 54 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2023 r., poz. 1094 ze zm.) zawiadamiam o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części obrębu Gostków, gmina Wartkowice wraz z prognozą oddziaływania na środowisko w dniach od 26 września 2023 r. do 16 października 2023 r.

Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części obrębu Gostków, gmina Wartkowice wraz z prognozą oddziaływania na środowisko udostępniony zostanie w siedzibie Urzędu Gminy Wartkowice, Stary Gostków 3D, 99-220 Wartkowice w godzinach pracy urzędu oraz w wersji elektronicznej na Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Wartkowice https://wartkowice.biuletyn.net/ w zakładce „Zagospodarowanie przestrzenne”.

Dyskusja publiczna nad rozwiązaniami przyjętymi w projekcie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego odbędzie się w dniu 5 października 2023 r. o godz. 11:00 w Urzędzie Gminy Wartkowice Stary Gostków 3D, 99-220 Wartkowice.

Zgodnie z art. 18 ust. 1 ustawy, każdy kto kwestionuje ustalenia przyjęte w projekcie planu miejscowego może wnieść uwagę. Uwagi mogą być wnoszone na piśmie do Wójta Gminy Wartkowice na adres: Urząd Gminy Wartkowice, Stary Gostków 3D, 99-220 Wartkowice, ustnie do protokołu lub w formie elektronicznej, w tym za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej na adres [email protected] lub poprzez Skrzynkę podawczą ePUAP z podaniem imienia i nazwiska albo nazwy oraz adresu zamieszkania albo siedziby w nieprzekraczalnym terminie do 30 października 2023 r.

Równocześnie, zgodnie z art. 39 ust. 1 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko, informuję o możliwości składania uwag i wniosków w ramach strategicznej oceny oddziaływania na środowisko na zasadach określonych powyżej. Można zapoznać się z niezbędną dokumentacją sprawy.

Organem właściwym do rozpatrzenia uwag i wniosków jest Wójt Gminy Wartkowice.

W związku z realizacją przez Wójta Gminy Wartkowice czynności , o których mowa w art. 17 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, zgodnie w z art. 17 a tej ustawy, informuję, że:

  • administratorem danych osobowych przetwarzających przez Urząd Gminy Wartkowice jest Wójt Gminy Wartkowice, Stary Gostków 3D, 99 – 220 Wartkowice,
  • klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych dostępna jest w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Wartkowice na stronie: http://wartkowice.biuletyn.net/ w zakładce RODO,
  • prawo dostępu do informacji o źródle danych, z którego zostały zebrane przysługuje, jeżeli nie wpływa na ochronę praw i wolności osoby, od której dane te pozyskano.

WÓJT GMINY WARTKOWICE
Piotr Kuropatwa

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: OGŁOSZENIE - łódzkie Nasze Miasto

Wróć na pabianice.naszemiasto.pl Nasze Miasto